Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Zestaw dwóch ławek i stołu 106cm 80352

Za ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Jeżeli masz zarejestrowane konto to otrzymasz 44 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na bon o wartości 8,80 zł.

Nowy produkt

449,00 zł

Wysyłka do 14 dni
Ostatnie egzemplarze!

- +

 
Więcej informacji

Zestaw rekreacyjny Lifetime składa się ze stołu i dwóch niezależnych ławek. Wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości odpornego na działanie promieni UV i stali malowanej proszkowo, co sprawia, że jest idealny do użytku  na zewnątrz. Jest on odporny na plamy, łatwy do czyszczenia, i zabezpieczony przed korozją czy rdzą. Dzięki niezależnym ławkom, zestaw rekreacyjny Lifetime jest łatwy do transportowania i przechowywania.

ZALETY

Składany stół oraz dwie niezależne ławki
Wysoka stabilność i trwałość
Polietylen o wysokiej gęstości (HDPE) i rama stalowa odporne na działanie promieni słonecznych i niekorzystnych warunków pogodowych
Odporny na zabrudzenia i łatwy do czyszczenia
Ławki dołączane do stołu dla łatwego transportu i przechowywania
2 lata gwarancji

DANE TECHNICZNE

Wymiary (po rozłożeniu): 106,6 cm x 60,9 cm x 73,6 cm
Wymiary (stół złożony): 106,6 cm x 60,9 cm x 6,7 cm
Wymiary ławki: 93,9 cm x 21,5 cm x 42,3 cm
Maksymalne obciążenie zestawu: 226 kg
Materiał blatu stołu: polietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
Grubość blatu: 53 mm
Grubość ławki: 42 mm
Materiał ramy: stal malowana proszkowo
Średnica nogi stołu: 32 mm x 16 mm
Średnica nogi ławki: 22 mm
Waga: 14 kg
Kolor blatu: migdałowy
Kolor ramy: brązowy
Gwarancja: 2 lata
Stół i ławki zgodne z normami: EN 581, EN 1728, EN 1022

JAKOŚĆ Z USA

Produkty Lifetime pochodzą z USA, co gwarantuje niesamowicie wysoką jakość oferowanych wyrobów. Firma korzysta z najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak tworzywa HDPE (polietylen o wysokiej trwałości). Lifetime to produkty na długie lata o ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Produkty Lifetime odzwierciedlają zaangażowanie i innowacyjność, a wszystko to z zachowaniem jakości właściwej dla produktów wytwarzanych w USA. 

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Lifetime dostarcza produktów najwyższej jakości od ponad 25 lat. Firma Lifetime zaistniała w 1986 roku jako producent pierwszych na świecie przenośnych stojaków do koszykówki, które odmieniły oblicze tego sportu. Dziś Lifetime to także producent składanych stołów i krzeseł, kajaków, wyposażenia ogrodów i placów zabaw. Przez lata firma zdobyła uznanie na rynku, a jej produkty stały się symbolem jakości, zaangażowania i innowacyjności. 

CHRONIONA WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Dumą Lifetime jest jej innowacyjność, jakość, design i proces produkcji. W związku z tym produkty Lifetime są chronione przez szereg patentów, znaków towarowych i innych praw własności intelektualnej. Prawa własności intelektualnej uznają odrębność innowacji produktów Lifetime i zapewniają firmie ochronę przed naruszeniem tych praw. Lifetime sumienie egzekwuje wszelkie akty naruszania swoich praw własności intelektualnej. Lista patentów tutaj.

Napisz opinię

Napisz opinię

 
Chcesz Rabat?

Uważasz, że ten produkt można kupić taniej?

Napisz do nas na bok@domrodzinaity.pl z informacją jaki produkt Cię interesuje,

a my sprawdzimy czy możemy dać Ci dodatkowy RABA

3 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Porównaj 0