Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

Bieżnia elektryczna PERFORM T3i

Za ten produkt otrzymasz 1599 punktów lojalnościowych. Jeżeli masz zarejestrowane konto to otrzymasz 1599 punktów lojalnościowych które możesz zamienić na bon o wartości 319,80 zł.

Nowy produkt

15 999,00 zł

Wysyłka do 4 dni
Ostatnie egzemplarze!

- +

Porównaj

 
Więcej informacji

Bieżnia elektryczna PERFORM T3i 

Bieżnia elektryczna T3i marki Flow Fitness to najwyższej jakości sprzęt z serii Perform. T3i to idealny wybór dla każdego, kto szuka solidnej bieżni o dużej mocy, bieżni która posłuży na lata. Bez wątpienia jest to sprzęt klasy PREMIUM z 9-calowym ekranem dotykowym LCD, pasem bieżni o największej na rynku powierzchni, wytrzymałym silnikiem o mocy 3 KM, 15 poziomami nachylenia pasa oraz maksymalną wagą użytkownika wynoszącą aż 200 kg. Dodatkowo, dostępne zarówno na iOS jak i na Android aplikacje, urozmaicają trening i pozwalają biegać "po całym świecie".

Specyfikacja techniczna:

 • wyświetlacz: LCD 9 cali 
 • pas bieżni: 157 cm x 56 cm
 • programy treningowe: 30 ( 1 manualny, 20 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 trening/tempo, analiza BMI)
 • uchwyty Rapid Shift: szybka i łatwa zmiana prędkości i nachylenia
 • pomiar pulsu: sensory pomiaru pulsu na poręczach oraz bezprzewodowo 
 • silnik AC o  mocy 3.0 KM
 • nachylenie: 15 poziomów nachylenia
 • zakres prędkości: 0,5 - 24 km/g
 • łącze Bluetooth 4.0
 • kompatybilne aplikacje: Kinomap, TreadMonitor (iOS) oraz Kinomap, Fit Console (Android)
 • maksymalna waga użytkownika: 200 kg
 • dodatki: kółka transportowe, podświetlany pas bieżni, produkt zmontowany w 95%

Niekończące się możliwości użytkowania:

Konsola daje możliwość korzystania z kilku aplikacji analizujących aktywność fizyczną użytkownika za pośrednictwem smartfona lub tabletu.


Aplikacja FitConsole (Android)


FitConsole to najprostsza aplikacja, która pozwala cieszyć się ćwiczeniami! FitConsole jest kompatybilna z bieżniami wyposażonymi w funkcję PAFERS i oferuje niesamowite funkcje i programy treningowe, które zapewniają wyjątkowy trening w warunkach domowych. Więcej o aplikacji tutaj.


Aplikacja Kinomap Fitness (iOS / Android)


Ta aplikacja zmienia naszą bieżnię, rower treningowy czy wioślarza w potężne i wielofuncyjne urządzenie do ćwiczeń cardio. Z Kinomap Fitness każdy użytkownik może korzystać i cieszyć się z ponad 70 000 km realistycznych filmów treningowych, w których aplikacja autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Więcej o aplikacji tutaj oraz tutaj.


Aplikacja TreadMonitor (iOS)


Tread Monitor to przełomowa aplikacja do treningu na bieżni. Za pomocą ekranu dotykowego na tablecie lub smartfonie można obsługiwać bieżnię i łatwo śledzić wyniki treningu. Podczas treningu rejestrowana jest przebyta odległość, spalone kalorie i prędkość. Oczywiście podczas treningu można słuchać ulubionej muzyki czy oglądać TV. Więcej o aplikacji tutaj.

Napisz opinię

Napisz opinię

 
Chcesz Rabat?

Uważasz, że ten produkt można kupić taniej?

Napisz do nas na bok@domrodzinaity.pl z informacją jaki produkt Cię interesuje,

a my sprawdzimy czy możemy dać Ci dodatkowy RABA

Najczęściej kupowane

Ostatnio oglądane

Menu

Porównaj 0